ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Τηλεοπτικά θα μεταδοθεί το ματς με τη Λαμία

panserraikos1609111

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Τηλεοπτικά θα μεταδοθεί το ματς με τη Λαμία

Τηλεοπτικά θα καλυφθούν από την ΕΡΤ3 οι αγώνες Αγροτικός Αστέρας – Άρης και Πανσερραϊκός -Λαμία, για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος, όπως έκανε γνωστό η Football League.

Ο αγώνας των «κιτρίνων» θα γίνει το Σάββατο (14/1), και θα αρχίσει στις 15:00 το μεσημέρι, εν αντιθέσει με τους υπόλοιπους αγώνες, οι οποίοι θα γίνουν την Κυριακή (15/1) και θα αρχίσουν στις 15:00, πλην του αγώνα των Σερρών που θα ξεκινήσει στις 17:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 14 Ιανουαρίου
Αγροτικός Αστέρας – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)
Κυριακή 15 Ιανουαρίου
Καλλονή – Απόλλων Σμύρνης (15:00, Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης)
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ (15:00, Δημοτικό Αχαρνών)
Κισσαμικός – Πανελευσινιακός (15:00)
Αιγινιακός – Τρίκαλα (15:00, Δημοτικό Αιγινίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Χανιά (15:00, Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος – Πανθρακικός (15:00, Δημοτικό Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα – Σπάρτη (15:00, Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας)
Πανσερραϊκός – Λαμία (17:00 ΕΡΤ3, Δημοτικό Σερρών)

πηγή: sdna.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Τηλεοπτικά θα μεταδοθεί το ματς με τη Λαμία

panserraikos1609111

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ: Τηλεοπτικά θα μεταδοθεί το ματς με τη Λαμία

Τηλεοπτικά θα καλυφθούν από την ΕΡΤ3 οι αγώνες Αγροτικός Αστέρας – Άρης και Πανσερραϊκός -Λαμία, για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος, όπως έκανε γνωστό η Football League.

Ο αγώνας των «κιτρίνων» θα γίνει το Σάββατο (14/1), και θα αρχίσει στις 15:00 το μεσημέρι, εν αντιθέσει με τους υπόλοιπους αγώνες, οι οποίοι θα γίνουν την Κυριακή (15/1) και θα αρχίσουν στις 15:00, πλην του αγώνα των Σερρών που θα ξεκινήσει στις 17:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 14 Ιανουαρίου
Αγροτικός Αστέρας – Άρης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)
Κυριακή 15 Ιανουαρίου
Καλλονή – Απόλλων Σμύρνης (15:00, Δημοτικό Στάδιο Μυτιλήνης)
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ (15:00, Δημοτικό Αχαρνών)
Κισσαμικός – Πανελευσινιακός (15:00)
Αιγινιακός – Τρίκαλα (15:00, Δημοτικό Αιγινίου)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΟ Χανιά (15:00, Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος – Πανθρακικός (15:00, Δημοτικό Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα – Σπάρτη (15:00, Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας)
Πανσερραϊκός – Λαμία (17:00 ΕΡΤ3, Δημοτικό Σερρών)

πηγή: sdna.gr

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:

Powered by Friktoria.com