TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Σάββατο 16.03.19

TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Σάββατο 16.03.19

16.03.19, 13:41

TV: Οι αθλητικές μεταδόσεις σήμερα Σάββατο 16.03.19

Πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα τα αθλήματα εντός και εκτός συνόρων περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς – Λος Άντζελες Λέικερς ΝΒΑ

05:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ Αγώνες αυτοκινήτου

05:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

08:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης Κατατακτήριες δοκιμές

13:00 ΕΡΤ Sports HD Κλήρωση τελικής φάσης Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Ούνικς Καζάν VTB United League

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Ντάρμσταντ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Αλαβές Primera Division

14:00 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο – Εθνικός Α1 Ανδρών

14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Καρσίγιακα – Μπάνβιτ TBF Basketball Super League

14:30 Novasports 1HD Λιντς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship

15:00 ΕΡΤ3 Κισσαμικός – Κέρκυρα Football League

15:15 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο Basket League

15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ – Ήφαιστος Λήμνου Basket League

15:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Πανιώνιος Basket League

15:50 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour Μικρός τελικός Ανδρών, Κατάρ

16:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Ζολνόκι Len Champions League

16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Σαμπντόρια Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ – Αννόβερο Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σάλκε – Λειψία Bundesliga

17:00 Novasports 3HD Στόουκ – Ρέντινγκ Championship

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Κύμη Basket League

17:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour Τελικός Ανδρών Κατάρ

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα Primera Division

17:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Λαμία Super League Σουρωτή

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ

19:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή

19:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ – Ρόμα Serie A

19:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννενα – ΑΕΛ Super League Σουρωτή

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Ημιτελικός

20:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Βίλεμ Eredivisie

21:00 ΕΡΤ Sports HD All Star Game Σύρος

21:00 Novasports 2HD Νιμ – Στρασβούργο Ligue 1

21:30 Novasports 1HD Τορίνο – Μπολόνια Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Ζιρόνα Primera Division

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Darren Till – Jorge Masvidal UFC Fight Night

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Ημιτελικός

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Μαρίτιμο Liga NOS

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ:

Μοιράσου το:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.